MÖBLER / Bord / Etagebord 16937539

nr 1693 7539

Etagebord

Stenskiva, sent 1800-tal, skador. Bredd: 47 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:43:46